Úspechy

Gymnaziáda 2023, ocenení žiaci

Úspechy do školského roku 2014/2015

Meno a priezviskoTriedaNázov súťaže Umiestnenie
Dorota Paulína Sárová oktáva Olympiáda ľudských práv 11. miesto celoštátne kolo
Esej o ľudských právach ocenená denníkom Pravda, ktorá bola publikovaná v tomto denníku ako príloha 2. miesto
Olympiáda vo francúzskom jazyku 2. miesto krajské kolo
Marko FehérpatakysekundaUmelecký prednes pôvodnej slovenskej prózy Timravina studnička1. miesto celoslovenské kolo
Recitačná súťaž Sládkovičova Radvaň, postup do celoslovenského kola Hviezdoslavovho Kubína 1. miesto krajské kolo
Ivan Horváth III.A Hviezdoslavov Kubín účastník celoslovenské kolo
Slovenský festival poézie Beniakove Chynorany 3. miesto
Umelecký prednes pôvodnej slovenskej prózy Timravina studničkaOcenenie prednostu Okresného úradu v Lučenci v celoslovenskej súťaži
Katarína Barkáčová IV.A Literárna súťaž vo vlastnej tvorbe Literárny Lučenec 1. miesto celoslovenké kolo
Patrícia Michalovičová sextaLiterárna súťaž vo vlastnej tvorbe Literárny Lučenec2. miesto celoslovenské kolo
Marek Červenák sekundaAstronomická súťaž "Čo vieš o hviezdach?"3. miesto celoštátne kolo
Tomáš ČervenáksekundaAstronomická súťaž "Čo vieš o hviezdach?"6. miesto celoštátne kolo
Laura RendekovásekundaSpevácka súťaž Slávik Slovenska1. miesto celoštátne kolo
Patrik FiľoII.BDejepisná olympiádaúspešný riešiteľ celoštátne kolo
Lukáš KurákII.BMajstrovstvá SR v jude Juniorov1. miesto Majstrovstvá SR Juniorov
Europsky pohár Judo v Cluj Napoca9. miesto
Budapeštský pohár v Jude 20151. miesto
Varšavský pohár v Jude 2014 5. miesto
Europsky dorastenecký olympijsky festival- Tbilisi 2015nominácia na EYOF
Emanuel Tesař IV.BProFIIT - súťaž v programovaní 1. miesto celoslovenské kolo
Zenit - súťaž v programovaní3. miesto celoslovenské kolo
Olympiáda v informatike8. miesto celoštátne kolo (úspešný riešiteľ, zúčastnil sa výberového sústredenia na medzinárodnú olympiádu v informatike).
Ľubomíra GrossertováII.AMajstrovstvá SR dorastenky-tenis3. miesto
Miroslav AdamoveIV.AReprezentácia Slovenska v powerliftingu a benchpress1. miesto na ME
Memoriál Jirka Mrhala v Komárne1. miesto
Peter JaškosextaOlympiáda ANJ1. miesto krajské kolo
Olympiáda ANJ 7. miesto celoštátne kolo kateg.2A
Katarína BarkáčováIV.ALiterárna súťaž vo vlastnej tvorbe LITERÁRNY LUČENEC, próza1. miesto celoslovenské kolo